Wydrukuj tę stronę

            Mandat za łowienie ryb w miejscu z zakazem wstępu Fot: Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie
02
kwiecień

Mandat za łowienie ryb w miejscu z zakazem wstępu

Napisał 

Tłumaczenia, apele i zakazy nie pomagają. Może mandat podziała? Taki, jaki dostał ostatnio wędkarz z Krotoszyna, który wybrał się samotnie na ryby do miejsca objętego zakazem wstępu.

Wędkując na krotoszyńskich Błoniach zostął zauważony przez patrol policji i ukarany mandatem 100 zł za złamanie zakazu wstępu do miejsc publicznych, takich jak parki. Policja apeluje, aby nie wychodzić z domu bez istotnej przyczyny i nie narażać siebie i innych.


Źródło

 

Marcin Wosiek

Preferuje stacjonarne metody wędkowania, takie jak feeder i żywcówka. Jedynym wyjątkiem są małe rzeczki nizinne (ulubiony typ łowiska), gdzie sięga po przepływankę, łowiąc z marszu, a czasem i po lekki spinning. Na rybach w ostatnich latach szuka przede wszystkim odpoczynku. Obecnie bywa już tylko prawie wyłącznie nad kameralnymi wodami w centrum Mazowsza, najchętniej z dala od ludzi. W naszym zespole odpowiada za filmy poświęcone rybom spokojnego żeru, stając po obu stronach kamery. A także za dział internetowy, w tym za kontakty z internautami-Czytelnikami WMH.

Najnowsze od Marcin Wosiek

Artykuły powiązane