Wydrukuj tę stronę

            Zarząd Targów Poznańskich odwołał organizację zawodów
04
marzec

Zarząd Targów Poznańskich odwołał organizację zawodów

Napisał 

W związku ze stwierdzonymi w Polsce przypadkami zachorowań wywołanych przez koronawirusa,  Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich odwołał Międzynarodowe Zawody Rzutowe, które miały odbyć się w dniach 6-7 marca 2020 na terenie MTP.

Pismo w tej sprawie, które wystosował zarząd MTP do ZO PZW w Poznaniu (organizator Halowego Pucharu Europy Mistrzostwa Rzutowe) można przeczytać TUTAJ (plik pdf do otwarcia lub pobrania). Opłaty startowe zostaną zwrócone. 
Zgodnie z zapewnieniami organizatora Rybomanii, targi odbęda się w zaplanowanym terminie. 

Marcin Wosiek

Preferuje stacjonarne metody wędkowania, takie jak feeder i żywcówka. Jedynym wyjątkiem są małe rzeczki nizinne (ulubiony typ łowiska), gdzie sięga po przepływankę, łowiąc z marszu, a czasem i po lekki spinning. Na rybach w ostatnich latach szuka przede wszystkim odpoczynku. Obecnie bywa już tylko prawie wyłącznie nad kameralnymi wodami w centrum Mazowsza, najchętniej z dala od ludzi. W naszym zespole odpowiada za przygotowanie tekstów do druku (redakcja) i za fotoedycję, oraz za dział internetowy, w tym za kontakty z internautami-Czytelnikami WMH.

Najnowsze od Marcin Wosiek

Artykuły powiązane