Wydrukuj tę stronę

            Protest wędkarzy pod Sejmem RP
24
luty

Protest wędkarzy pod Sejmem RP

Napisał 

Fundacja Społeczeństwo Wędkarzy Polskich NASZE WODY wraz Prezesem Mateuszem Dzierzą oraz z Saturninem Jabajim zaprasza wszystkich miłośników wód na organizowany przez siebie protest, którego celem będzie zwrócenie uwagi władz publicznych na zły stan polskich ekosystemów wodnych.

Dnia 21 marca 2020 r. o godzinie 11.00, w przeddzień Światowego Dnia Wody, wędkarze będą protestować przeciwko licznym bolączkom trapiącym polskie wędkarstwo z winy bezczynności, niekompetencji lub złej woli władz odpowiedzialnych za gospodarkę rybostanem w Polsce. Wszystkie informacje TUTAJ

Przypominamy, od czego zaczęły się protesty naszego środowiska.

Marcin Wosiek

Preferuje stacjonarne metody wędkowania, takie jak feeder i żywcówka. Jedynym wyjątkiem są małe rzeczki nizinne (ulubiony typ łowiska), gdzie sięga po przepływankę, łowiąc z marszu, a czasem i po lekki spinning. Na rybach w ostatnich latach szuka przede wszystkim odpoczynku. Obecnie bywa już tylko prawie wyłącznie nad kameralnymi wodami w centrum Mazowsza, najchętniej z dala od ludzi. W naszym zespole odpowiada za przygotowanie tekstów do druku (redakcja) i za fotoedycję, oraz za dział internetowy, w tym za kontakty z internautami-Czytelnikami WMH.

Najnowsze od Marcin Wosiek