Ostatnie komentarze

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Nasze DVD

wstecz dalej
1 2 3 4 ... 8
 • Nr 76 - Spławik kontra lekki grunt

  2012-09-11 Redakcja WMH

  "Pojedynek metod" łowców białorybu! Nad urokliwy zalew w centralnej części kraju wybrali się Robert Wiśniewski i Damian Furmańczyk, aby porównać skuteczność odległosciówki angielskiej (match) z lekką wędką z drgającą szczytówką (quiver). 

  58 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 75 - Żywiec kontra martwa rybka

  2012-07-08 Redakcja WMH

  Która z tych dwóch metod (a raczej przynęt) okaże się bardziej skuteczna na szczupaki z wód stojących? Przekonasz się oglądając niniejszy film.

  47 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 74 - Słowenia cz 2 + Sposób na oporne

  2012-06-08 Redakcja WMH

  Z wędką przez świat: Słowenia cz 2. Ponownie wybraliśmy się do tego kraju, zwabieni bogactwem jego rzek, a przede wszystkim szansą na złowienie legendarnej marmoraty, czyli pstrąga marmurkowego.

  Sposób na oporne. Ten film to nasza recepta na zjawisko przebłyszczenia wód, szczególnie widoczne na łowiskach mocno obleganych, gdzie ryby znają wszystkie nowości przynętowe lepiej niz niejeden spinningista. 

  95 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 73 - Na tropie ludojada + Słowenia cz 1

  2012-05-08 Redakcja WMH

  Na tropie ludojada. Nakręcona z przymrużeniem oka relacja z wyprawy na tytułowego szczupaka-ludojada, będąca próbą pastiszu podobnych, "poważnych" produkcji telewizyjnych.

  Z wędką przez świat: Słowenia cz 1. Tego kraju i jego łowisk nie trzeba przedstawiać żadnemu muszkarzowi. Olbrzymie bogactwo słoweńskich rzek to pokusa nie do odparcia!

  102 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 72 - Sposób na bolenia

  2012-05-04 Redakcja WMH

  Sposobów na bolenia jest wiele, a my dziś - dzięki współpracy z doświadczonym odrzańskim spinningistą Marianem Firlejem - przedstawiamy niektóre z nich. Z tego filmu dowiesz się, jak podejść i przechytrzyć płochliwą a zarazem hałaśliwą rapę, a także jak dobrać sprzęt i przynęty do takich łowów.

  59 min

   

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 71 - W poszukiwaniu ryby życia + Kołowrotek Fishmaker

  2012-03-30 Redakcja WMH

  W poszukiwaniu ryby życia - opowieśc o uwieńczonych sukcesem długich staraniach o złowienie Wielkiej Ryby. Razem dowiadujemy się, co jest istotne przy tego rodzaju połowach - szczęście? umiejętności? dobre łowisko? duża ilość czasu? A może wszystko naraz...

  Kołowrotek Fishmaker - prezentacja kołowrotka zaprojektowanego przez polskich konstruktorów, przetestowanego na krajowych i zagranicznych łowiskach.

  66 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 70 - Wyprawa na łososie + Legendarne monoblanki

  2012-03-16 Redakcja WMH

  Wyprawa na łososie - film dla i o wędkarskich globtroterach, gotowych jechać na koniec świata z kijem w garści. Paweł i jego ekipa już drugi raz wybrali się nad Czawangę aby tam z muchówkami zmierzyć się z wielkimi łososiami.

  Legendarne monoblanki - przybliżamy temat wedek jednoczęściowych, wartych jak najszerszego upowszechnienia ze wzgledu na ich walory użytkowe.

  77 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 69 - Bałtycki trolling + ABC odległościówki

  2012-02-08 Redakcja WMH

  Bałtycki trolling. Od dawna podpatrywaliśmy – i nadal to robimy – Skandynawów, dla których nic, co dotyczy morskich salmonidów nie jest obce, a efekty możecie obejrzeć na naszym filmie instruktażowym – podstawowym kursie morskiego trollingowania. 

  ABC odległościówki. O tej popularnej, lecz wbrew pozorom niełatwej metodzie połowu opowiada Oliwia Popławska z Team Dragon, specjalistka od angielskiej metody odległościowej.

  75 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 68 - Feeder bez tajemnic

  2011-10-01 Redakcja WMH

  Przekonacie się dziś razem z nami, ile skarbów może skrywać niepozorna, wijąca się między lasami rzeka. Nad taką właśnie wodę wybrała się ekipa filmowa WMH w osobach Kamila Walickiego i Pawła Mireckiego. Na tej wyprawie ich główną „bronią” stał się feeder i właśnie na jego wykorzystaniu w rzecznych warunkach skupia się akcja filmu.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 67 - Wiślana opowieść

  2011-09-10 Redakcja

  Królowa polskich rzek – Wisła – płynie niemal przez cały nasz kraj. Początkowo wąska i niezbyt głęboka, przeradza się w potężną i tajemniczą rzekę. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić górny bieg Wisły i dowiedzieć się czegoś o zwyczajach zamieszkujących ten fragment jej wód drapieżników.

  55 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 66 - Jak złowić karpia

  2011-09-10 Redakcja

  Duże karpie, a szczególnie te, które już gościły na haku, szybko się uczą i niektóre smaki lub widoki zaczynają kojarzyć z zagrożeniem. Stąd, między innymi, potrzeba ciągłego udoskonalania zestawów i poszukiwania nowych rodzajów przynęt.

  W naszym filmie skoncentrowaliśmy się właśnie na prezentacji tych nowych, nietypowych przynęt. Pokazaliśmy kilka ciekawych pomysłów, które mogą stanowić inspirację dla dalszych własnych poszukiwań. Dołożyliśmy do tego kilka bardzo emocjonujących holi okazałych ryb w łowisku Gosławice oraz garść ważnych informacji o łowieniu w zbiornikach z dużą ilością roślinności. W ten sposób powstał bardzo cenny materiał instruktażowy dla tych mniej zaawansowanych łowców, a jednocześnie przyjemne widowisko dla bardziej doświadczonych karpiarzy.

  64 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 65 - Z gruntówką na sumy

  2011-08-01 Redakcja

  Podobnie jak w przypadku innych ryb, sposobów na złowienie suma jest wiele, ale w ostatnich kilku latach na popularności zyskuje łowienie na pellet. W naszym kraju ta metoda jeszcze nie jest dobrze znana, dlatego postanowiliśmy dokładnie ją przetestować i przybliżyć polskim wędkarzom.

  68 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
wstecz dalej
1 2 3 4 ... 8
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj