Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Artykuły Czytelników

 • Relacja z Mistrzostw w Połowie Troci i Łososia – INA 2015

  2015-01-16 Koło PZW Kolejarz Stargard

  Inauguracja sezonu 2015 za nami. Pierwsze tegoroczne zawody „Mistrzostwa w Połowie Troci i Łososia – INA 2015” odbyły się w dniu 11 stycznia 2015r na Inie i po raz pierwszy w naszym regionie rozegrano je w formule Catch & Release czyli Złów i Wypuść.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Grudniowa niespodzianka (szczupak pod choinkę)

  2015-01-03 Radosław Kurpiewski

  Kilka dni przed świętami, mając wolną niedzielę udałem się nad wodę. Pogoda zwykle pod koniec grudnia nie rozpieszcza, ale temperatura w dzień tym razem oscylowała w granicach 8 stopni C i nie można było takiej okazji przepuścić.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Sierpniowa wyprawa na karpie

  2014-12-22 Daniel Szczepaniak

  Kolejny artykuł autorstwa naszego młodego Czytelnika, równie bogato okraszony zdjęciami pięknych ryb jak poprzedni tekst.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Wrześniowa zasiadka na karpie

  2014-12-03 Daniel Szczepaniak

  Wychodzimy z samochodu i wita nas właściciel łowiska. Po krótkiej rozmowie jedziemy samochodem na nasze stanowisko. Po przyjeździe trzeba zacząć wypakowywać sprzęt i uzbrajać wędki.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Mój "Kleń Widawy"

  2014-01-17 Jarosław Tabak

  Kolejna z prac nadesłanych na nasz Konkurs dla Prenumeratorów 2013, którą zdecydowaliśmy się wyróżnić. Autor otrzymał w nagrodę kołowrotek Shimano Nexave 4000RC.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Salmo Club Roztocze i obrona Wieprza

  2014-01-09 Andrzej Olszewski

  Czy klub swoim działaniem wygrał batalię o rzekę z MEW? Walka o Wieprz, byłyby to zbyt mocne słowa. Wieprz jest wspaniałą pstrągową rzeką, która w swojej historii nie raz przeżywała trudne chwile i na pewno jeszcze nie raz trzeba będzie o nią walczyć.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Wilcza Wola – wędkarski horror

  2013-10-24 Łukasz Milanowski

  Zbiornik Maziarnia (Wilcza Wola) na rzece Łęg był kiedyś miejscem niejednego okazałego połowu. Dziś, na skutek ludzkiej niekompetencji i niegospodarności nie zostało z tego już nic. Woda została spuszczona, a rybom zgotowano los jak najbardziej tragiczny.

  Komentarzy: 25
  więcej
 • Moja przygoda z muchą w progach Czarnego Dunajca

  2013-10-17 Łukasz Rubiś

  Kolejna z prac nadesłanych na nasz konkurs dla Prenumeratorów, którą nagrodziliśmy, tym razem kołowrotkiem Shimano Nexave 4000RC. 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Żeby chciało się chcieć

  2013-09-20 Piotr Głażewski

  Publikujemy dziś interesujący felieton, pierwszą z sześciu prac, które zdecydowaliśmy się wyróżnić nagrodą (wędzisko Daiwa Exceller) w naszym Konkursie dla Prenumeratorów.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Szczupak. Król naszych wód

  2013-09-13 Tomek Lewandowski

  Opowiadanie wędkarskie, które zajęło 1 miejsce w naszym konkursie dla Prenumeratorów. Autor został nagrodzony łodzią wędkarską Texas.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Na gorącym uczynku

  2012-11-30 Sebastian Nowosiad

  Nawiązując do moich poprzednich artykułów na temat prawa wędkarskiego i kłusowników na wodach Wielkiej Brytanii zamieszczonych w portalu WMH, chciałbym dziś przypomnieć o orzeczeniu brytyjskiej Agencji Środowiska na temat limitów połowów i wymiarów ochronnych.

  Komentarzy: 8
  więcej
 • Belona

  2012-06-04 Jacek Barczak

  Belona jest na Wybrzeżu rybą popularną, choć przybrzeżne akweny polskiego Bałtyku odwiedza tylko okresowo. Mimo niewielkich rozmiarów cieszy się opinią walecznej, twardo walczącej na wędce przeciwniczki, a jej lowienie dostarcza wiele emocji.

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj