Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Dostępne numery

Sprzedaż wysyłkowa numerów archiwalnych WMH

Zamówienia i informacje:
Tel. (0 22) 616 16 04
prenumerata@wmh.pl

 

Uwaga!

Cena 9,90 zł/szt. - wydania do nr 88 włącznie (wraz z dołączonym DVD)

Cena 6,90 - wydania od 89 włącznie

 

Jeśli płacisz przelewem z góry, nie ponosisz kosztów wysyłki! 

Do przesyłki za pobraniem jest on doliczany wg cennika Poczty Polskiej.

wstecz
1 ... 7 8 9 10
 • Numer 24

  2006-12-15

  Przełom wiosny i zimy to tylko z pozoru czas wędkarskiego przestoju i oczekiwania. Trociarze i łowcy pstrągów czają się nadal w zakolach rzek. Spławikowcy łowią na niezamarzniętych zbiornikach lub próbują sił pod lodem, a zagorzali zwolennicy łowienia szczupaków, jak również miłośnicy kleni oraz jazi już pomału zaczynają przeglądać i uzupełniać sprzęt, planując wiosenne wyprawy. Zachęcam wędkujących różnymi technikami do przeczytania kolejnego numeru naszego magazynu. Znajdziecie tu całkiem sporą garść porad oraz inspirujących relacji z ciekawych wypraw wędkarskich. Dowiecie się m.in., jak efektywnie nęcić zimą oraz jak bezpiecznie i komfortowo łowić na lodzie. Życzę przyjemnej lektury i miłego oglądania.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 23

  2006-10-16

  Czas jest nieubłagany i dużymi krokami zbliża się koniec kolejnego sezonu wędkarskiego. Przed nami Święta i Sylwester. Z tej okazji w imieniu całej redakcji WMH chciałbym życzyć wszystkim Czytelnikom spełnienia typowych wędkarskich marzeń: niech każdy kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego, niech nasze łowiska nigdy nas nie zawiodą, a kłusownictwo ostatecznie przejdzie do historii. Zdaję sobie sprawę, jak bardzo bolesne może być zderzenie marzeń z brutalną rzeczywistością i że do spełnienia wszystkich tych życzeń potrzebny jest prawdziwy cud. . Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam maksimum zadowolenia zarówno z lektury bieżącego numeru, jak i oglądania filmu.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 22

  2006-08-15

  Czas wakacyjnych urlopów mamy już za sobą. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej dopiero teraz nad wodami zapanowała cisza i spokój, a w związku z tym i o rybę jest dużo łatwiej. Tegoroczne lato nie było zbyt łaskawe dla wędkarzy, ciągły żar lejący się z nieba i brak opadów spowodowały, że stan wody w rzekach, jeziorach i zbiornikach zaporowych dramatycznie się obniżył, a jej temperatura bardzo wzrosła. W rezultacie większość ryb zdecydowanie bojkotowała nasze wędkarskie starania i nawet najlepiej podawana przynęta i rewelacyjnie skomponowana zanęta po prostu nie działały.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 20

  2006-04-15

  Do Waszych rąk trafił numer majowo-czerwcowy. Jak zwykle, zwolennicy każdej metody wędkowania znajdą w nim coś interesującego dla siebie. I tak, muszkarzom podpowiemy, jak sprawnie radzić sobie z mokrą muchą na wodach stojących oraz jak prosto i szybko zrobić jętkę z CDC. Zwolennicy połowu ryb spokojnego żeru przeczytają m.in. o tym, w jaki sposób przechytrzyć ostrożnego lina, zapolować na rekordowego karpia, czy złowić świnkę na przepływankę. Spinningiści znajdą garść cennych porad, które z pewnością wykorzystają w rozpoczynającym się sezonie szczupakowo-sandaczowym.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Numer 19

  2005-12-15

  Jak ten czas leci! Zimowy sezon powoli się kończy... O styczniowym starcie trociowym możemy już tylko powspominać, niecierpliwie oczekując pierwszych wchodzących, wiosennych srebrniaków. Aby uprzyjemnić te chwile, przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy, niezwykły film z naszej zeszłorocznej wyprawy na islandzkie trocie i łososie. Rąbka tajemnicy, dotyczącej tej ekspedycji, uchylił już w poprzednim numerze Marcin Niemiec (nasz kolega, a zarazem redakcyjny fotograf) w swoim artykule „W krainie lodu, ognia i łososi”. Dlatego pozwólcie, że nie będę się rozpisywał na temat filmu, tylko zaproszę do jego obejrzenia...

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 18

  2005-12-14

  Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku 2006. Na wstępie, razem z całym zespołem redakcyjnym życzę Wam, aby rozpoczynający się sezon wędkarski był dużo lepszy od minionego i obdarzył okazałymi trofeami.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 17

  2005-09-13

  Jesień to czas wędkarskich wypraw w poszukiwaniu dorodnych drapieżników. Nasza filmowa ekipa znowu przeprawiła się przez morze, by szczęścia spróbować tam, gdzie bardziej sprzyja ono wędkarzom. 

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Numer 16

  2005-06-15

  Skończył się okres urlopowy i czas prawdziwych wędkarskich żniw dopiero się rozpoczyna. Właśnie we wrześniu i w październiku możemy liczyć na intensywne żerowanie przyzwoitych sztuk.

  Komentarzy: 0
  więcej
wstecz
1 ... 7 8 9 10
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj