Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy WMH

wstecz dalej
1 2 3 4 ... 12
 • Trudne szczupaki

  2013-08-06 Redakcja WMH

  Przeciągająca się w nieskończoność zima zaskoczyła wszystkich – tym razem nie tylko drogowców, ale również wędkarzy. Ekipa filmowa w składzie Paweł Mirecki i Piotrek Piskorski stanęła przed nie lada wyzwaniem. Lodowa tafla zeszła z jeziora dopiero przed dwoma tygodniami i ryby żerują bardzo nieprzewidywalnie. 

  Komentarzy: 15
  więcej
 • Z woblerem na pstrąga

  2013-07-01 Redakcja WMH

  Tym razem zapraszamy Was nad przepiękny i niezwykle rybny San. Darek, doskonale znający najlepsze rzeczne miejscówki, podjął się roli przewodnika i zaprosił Kamila na wspólne pstrągowe podchody.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Tyczka dla każdego

  2013-07-01 Redakcja WMH

  Propozycja dla wędkarzy, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tyczką, jednak nie do końca wiedzą, „z czym to się je”. Damian – nasz specjalista od białorybu, w przystępny sposób podpowiada, jak dobrać odpowiedni sprzęt i w jaki sposób skutecznie wykorzystać go nad wodą.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Sum po polsku

  2013-06-07 Redakcja WMH

  W naszych wodach żyje ryba, która jest uznawana za prawdziwego króla. Rozmiary, jakie osiąga, stawiają ją na szczycie łańcucha pokarmowego w rzekach i jeziorach. Krążą legendy o wąsaczach, które wciągały do rzeki krowy pijące wodę, porywały pływające psy, a nawet kąpiące się małe dzieci. Udokumentowane są przypadki pożarcia kaczek i nie są to zdarzenia sporadyczne.

  Komentarzy: 21
  więcej
 • Sandacze z zaporówki

  2013-05-08 Redakcja WMH

  Jak sobie poradzić na nieznanym zbiorniku zaporowym? Czym się kierować w poszukiwaniu drapieżników? Jak i gdzie je łowić? Jak dobrać odpowiednią wędkę oraz przynęty? Te i podobne pytania kołatają się po głowach wędkarzy, którzy po raz pierwszy odwiedzają łowisko w poszukiwaniu sandaczy.Paweł i Michał ruszają na nieznany im zbiornik zaporowy, w którym podobno żyje liczna populacja mętnookich drapieżników.

  Komentarzy: 21
  więcej
 • Szczupaki z płytkiej wody

  2013-04-03 Redakcja WMH

  Wielu wędkarzom szczupak nierozerwalnie kojarzy się z łowieniem wśród grążeli i trzcinowisk. Cętkowany drapieżnik zajmuje stanowiska na płytkiej wodzie nie tylko w maju, ale również w pełni sezonu oraz jesienią, kiedy to po grążelach zostają jedynie gnijące resztki łodyg. 

  Komentarzy: 29
  więcej
 • Klenie z małej rzeczki

  2013-03-06 Redakcja WMH

  Trzecia i zarazem ostatnia część filmowej opowieści o łowieniu kleni. Tym razem Paweł, Grzesiek oraz Arek postanowili sprawdzić, jakie niespodzianki kryje w sobie nurt pewnej niewielkiej i niezwykle urokliwej rzeczki.

  Komentarzy: 13
  więcej
 • Boatmaster

  2013-02-06 Redakcja WMH

  Tym razem dobrze Wam znany Tomek Krysiak zaprasza na wspólną wyprawę do Norwegii. To niesamowita kraina, o odwiedzeniu której marzy chyba większość wędkarzy – piękne widoki, wspaniałe łowiska oraz olbrzymie bogactwo niezwykle silnych i walecznych ryb wielu gatunków.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Kleniowa przepływanka

  2013-01-24 Redakcja WMH

  Druga część kleniowego tryptyku WMH! Tym razem zapraszamy was nad małą rzekę, gdzie wspólnie z dwoma starymi wygami wybraliśmy się na połów spławikowy.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Leszcze spod lodu

  2012-11-30 Redakcja WMH

  Zapraszamy nad skute lodem jezioro Szczytno Wielkie, gdzie zasadzili się na leszcze Robert Wiśniewski i Bogdan Barton.

  Komentarzy: 15
  więcej
 • Spinningowe wzdręgi

  2012-11-30 Redakcja WMH

  Ultralekki jeziorowy spinning w najlepszym wydaniu. Swój sposób na wzdręgi przedstawia znany aktor Robert Czebotar, uczeń nie mniej znanego mistrza spinningu Rajmunda Litwińskiego.

  Komentarzy: 10
  więcej
 • Zimne klenie

  2012-11-28 Redakcja WMH

  Tym razem Robert Wiśniewski zabiera Was nad Odrę, gdzie pod okiem Mariana Firleja zgłębia tajniki zimowego łowienia kleni na lekką wędkę z drgającą szczytówką, zwaną pickerem.

  Komentarzy: 2
  więcej
wstecz dalej
1 2 3 4 ... 12
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj