Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy WMH

wstecz dalej
1 2 3 ... 12
 • Spinning na Odrze

  2015-09-09 Redakcja WMH

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  Komentarzy: 17
  więcej
 • Opowieści z Zielonej Wyspy

  2015-05-04 Redakcja WMH

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

   

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Spinning dla wytrwałych

  2015-02-18 Redakcja WMH

  Film ten został zrealizowany na wodach w okolicy Bydgoszczy, a wystąpiła w nim reprezentacja tamtejszego salonu Centrum Wędkarstwa pod wodzą dobrze znanego czytelnikom WMH Łukasza Marczyńskiego. Nasi bohaterowie podjęli się zaprezentowania rybności okolicznych łowisk, ale na skutek niesprzyjającej pogody ich zadanie bardzo się skomplikowało...

  Komentarzy: 6
  więcej
 • Method feeder na lekko

  2014-11-24 Redakcja WMH

  Pierwsza w WMH filmowa odsłona bardzo skutecznej i coraz popularniejszej w naszym kraju „metody”. Paweł i Marcin wybrali się na polskie łowisko, aby zaprezentować zarówno sposób łowienia na nią, jak i jej skuteczność. 

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Wędkarski wielobój

  2014-11-24 Redakcja WMH

  Cztery epizody, w czasie których pokażemy różne oblicza pogoni za płetwą tłuszczową i różne sposoby na ryby łososiowate. 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Sposób na karasia

  2014-08-19 Redakcja WMH

  Tym razem przygotowaliśmy nie lada gratkę dla miłośników zasiadek na gatunki ryb spokojnego żeru. Paweł wraz z Robertem postanowili sprawdzić, jakie tajemnice kryje w sobie pewne niewielkie, malownicze jezioro.

  Komentarzy: 11
  więcej
 • Spinningowe potyczki

  2014-05-16 Redakcja WMH

  Paweł, Kamil oraz Maciek wyruszają do Irlandii, aby pod czujnym okiem miejscowych przewodników – Jacka Gornego oraz Tomka Kurmana zrealizować z góry założone zadania.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Karpiowe strategie zawodnicze

  2014-05-16 Redakcja WMH

  Najlepszą nauką jest podpatrywanie bardziej doświadczonych wędkarzy – wie to każdy z nas. Tym razem nasza kamera towarzyszyła karpiarzom-wyczynowcom. 

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Szukając troci

  2014-02-19 Redakcja WMH

  Zimowe warunki bardzo często utrudniają wędkarskie wyprawy, zwłaszcza gdy nastają tęgie mrozy. Zamarzają kołowrotki, plecionki i przelotki, śnieg wciska się do oczu, a wychłodzone palce odmawiają posłuszeństwa.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Zimne karpiowanie - jesień i wiosna

  2014-02-19 Redakcja WMH

  Zapraszamy Was na kilkudniową zasiadkę nad pewną niewielką żwirownią. Adrian i Kasia postanowili zapolować na karpie i udowodnić, że teraz - późną jesienią (ale również wczesną wiosną) można liczyć na wiele brań i emocjonujących holi. Zimna aura wcale nie przeszkadza karpiowym zapaleńcom w uprawianiu ich ukochanego hobby.

  Komentarzy: 3
  więcej
 • Jeziorowe drapieżniki

  2013-10-08 Redakcja WMH

  Dobry wędkarz, to wędkarz skuteczny – bez względu na charakter łowiska, metodę łowienia czy warunki atmosferyczne. Paweł wraz z Robertem postanowili spenetrować toń rozległego jeziora, o którym wiedzieli jedynie, że zamieszkują je piękne sandacze oraz olbrzymie szczupaki. Ale jak się do nich dobrać?

  Komentarzy: 9
  więcej
 • Feeder na stojącej wodzie

  2013-09-03 Redakcja WMH

  Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na wyprawę nad jezioro Wersminia. Robert wraz z Kamilem zaplanowali kilkudniową zasiadkę i postanowili sprawdzić, jakie ryby spokojnego żeru pływają w tym urokliwym łowisku.

  Komentarzy: 20
  więcej
wstecz dalej
1 2 3 ... 12
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj