Ostatnie komentarze

Paweł w Amury z Wielkopolski

Denys w co to za ryba?

Redakcja WMH w The Doorsz

Kasia w The Doorsz

Paweł w Sum z rzecznej ostoi

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy WMH

dalej
1 2 3 ... 11
 • Czorsztyńskie diabły

  2017-06-14 Redakcja WMH

  Jeśli wierzyć legendom, zbóje grasujący przed wiekami w Pieninach często chowali swoje drogocenne łupy w dzikich i niedostępnych kryjówkach. Jedną z nich miał być malowniczy zamek w Czorsztynie. Położony na skalistym wzgórzu, niegdyś dominował nad doliną Dunajca, a dziś stanowi ozdobę brzegów Jeziora Czorsztyńskiego.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Toniowe drapieżniki. Prolog

  2017-04-10 Redakcja WMH

  Co zrobić, gdy ryby nie chcą brać przy dnie? Zacząć je łowić w toni! To zaś zadanie proste, choć niełatwe, o czym przekonali się nasi bohaterowie.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Toniowe drapieżniki. Finał

  2017-03-10 Redakcja WMH

  Częsty obrazek: sezon na szczupaki, na wodzie łódź przy łodzi. Wszyscy łowią, opukując przynętami dno, szurając nimi po dnie, czy ślizgajac nad dnem. A tymczasem drapieżniki żerują wysoko w toni na stadkach ryb spokojnego żeru. Jak jednak „oderwać się od dna” i zacząć łowić wysoko nad nim? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Trzeba jednak przeorientować się na łowienie w zupełnie innych warunkach. Oglądając ten film, dowiecie się, w jaki sposób tego dokonać.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Highway to Hel

  2016-12-14 Redakcja WMH

  Droga do sukcesu nie zawsze bywa usłana różami. Prawdę mówiąc, nader rzadko. Przekonali się o tym dwaj wędkarze chętni do spróbowania swoich sił z bałtyckimi łososiami. W trzech epizodach składających się na niniejszy film będziecie mogli zobaczyć, jak Łukasz i Mariusz, bo o nich mowa, starali się dorównać Pawłowi Mireckiemu, który nad wszystkim sprawował nadzór. 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Sandacze z gruntu

  2016-10-10 Redakcja WMH

  Film „Sandacze z gruntu” powinien zjednać sobie sympatię zarówno początkujących, jak i zaawansowanych łowców mętnookich drapieżników. Wiadomo bowiem, że ryba ta - powszechnie kojarzona ze sztucznymi wabikami - w pewnych okolicznościach chętnie smakuje również naturalne przynęty.

   

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Methodowe strategie

  2016-08-26 Redakcja WMH

  Nasz kolejny film poświęcony łowieniu na metodę. Tym razem Marcin i Paweł wybrali się na łowisko, którego wcześniej nie znał żaden z nich...

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Wyprawa na sandacze

  2016-08-09 Redakcja WMH

  Zwiastun premierowego filmu WMH. Pierwszy raz do obejrzenia online w całości w naszym serwisie VoD!

  Komentarzy: 16
  więcej
 • Sandaczowe manewry

  2016-06-07 Redakcja WMH

  Rzeka Ebro, a raczej zlokalizowane na niej zbiorniki zaporowe słyną przede wszystkim z olbrzymiej populacji wielkich sumów. Jeżdżą tam znawcy tych ogromnych ryb, jak również amatorzy spotkań z karpiami. Spotyka się m.in. wielu Polaków, lecz tylko niewielu z nich wybiera się tam na sandacze, a jeszcze szczuplejsze grono nastawia się specjalnie na okonie.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • 60 mil od Grenlandii

  2016-03-10 Redakcja WMH

  Zapraszamy Was tym razem na lodowate i niezbyt gościnne wody Cieśniny Duńskiej oddzielającej Grenlandię od Islandii. W takiej scenerii, u progu sezonu jesiennych sztormów (a nawet uwertura do północnoatlantyckiego sztormu to zjawisko wprawdzie majestatyczne, lecz dla wędkarskich łodzi wyjątkowo groźne) pojawiliśmy się, aby spróbować szczęścia na obfitującym w ryby zachodnim wybrzeżu Islandii.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Vertical jigging od podstaw

  2015-12-03 Redakcja WMH

  Świat idzie do przodu. Wędkarstwo się zmienia, stale trafiają do niego nowe metody i sposoby. Jedną z nich jest vertical jigging, który także w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) jest coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

  Komentarzy: 11
  więcej
 • Spinning na Odrze

  2015-09-09 Redakcja WMH

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  Komentarzy: 17
  więcej
 • Opowieści z Zielonej Wyspy

  2015-05-04 Redakcja WMH

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

   

  Komentarzy: 4
  więcej
dalej
1 2 3 ... 11
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj