Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Czorsztyńskie diabły

2017-06-14

Jeśli wierzyć legendom, zbóje grasujący przed wiekami w Pieninach często chowali swoje drogocenne łupy w dzikich i niedostępnych kryjówkach.

Wedle legendy ukryty w jego lochach skarb miał należeć do XVI-wiecznego buntownika Kostki Napierskiego, rzekomego syna króla Władysława IV. A strzec go miały rzecz jasna diabły, jak to zwykle w podaniach bywa. Dobrać się do niego można było tylko w noc świętojańską, gdy diabły traciły moc. Niejeden śmiałek wybrał się na ich poszukiwanie...
Minęły wieki, czasy się zmieniły, ale czorsztyńskie skarby i diabły nadal istnieją. Od ponurych zamkowych lochów wolą jednak teraz równie mroczne głębokie tonie jeziora. Są to oczywiście sandacze. A do grona ich poszukiwaczy dołączyli Paweł Mirecki i Saturnin Jabaji. Uzbrojeni po zęby, jak na spotkanie z czortami przystało, korzystając ze wsparcia Mateusza Żołądka, Krystiana Ścisłowicza i Łukasza Rubisia doskonale znających wodę i zamieszkujące ją ryby, śmiało zapuścili się w sandaczowe rewiry. Jak się zakończyła ich wyprawa, czy spotkali się oko w oko z czorsztyńskimi diabłami? Przekonajcie się sami, oglądając ten film.

  

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj