Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Toniowe drapieżniki. Finał

2017-03-10

Częsty obrazek: sezon na szczupaki, na wodzie łódź przy łodzi. Wszyscy łowią, opukując przynętami dno, szurając nimi po dnie, czy ślizgajac nad dnem. A tymczasem drapieżniki żerują wysoko w toni na stadkach ryb spokojnego żeru. Jak jednak „oderwać się od dna” i zacząć łowić wysoko nad nim? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Trzeba jednak przeorientować się na łowienie w zupełnie innych warunkach. Oglądając ten film, dowiecie się, w jaki sposób tego dokonać.

Jest to istne kompendium wiedzy na temat toniowego spinningowania. Poznacie zatem sposoby na prowadzenie przynęty na wybranej głębokości. Zobaczycie różnego rodzaju gumy Keitecha i techniki ich prowadzenia. Dowiecie się wreszcie, jak utrzymać niezakotwiczoną łódź nad buszującymi w toni drapieżnikami i jakie zabiegi stosować, aby móc łowić nawet największymi modelami wspomnianych przynęt.
Zapewne jesteście jednak ciekawi, dlaczego ten film nosi podtytuł „Finał”. Otóż jakiś czas temu zrobiliśmy pierwsze „przedbiegi” do tego tematu, poznawaliśmy wodę i mieszkające w niej ryby, przede wszystkim sandacze. Nakręcony wtedy film pod tytułem „Toniowe drapieżniki. Prolog” możecie zobaczyć na naszym VoD WMH pod adresem www.filmy.wmh.pl. Jeśli jesteście ciekawi, jak nam wtedy poszło, zachęcamy do jego obejrzenia. Na DVD zdecydowaliśmy się przedstawić zwieńczenie naszych starań, czyli finałowe podejście do tematu łowienia dużych drapieżników w toni.


 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj