Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Matrix&Baitbox Feeder Cup 2016 - 16/17.04.2016, Dziergowice

2016-04-20
Matrix Team Poland

W dniach 16 i 17 kwietnia 2016 roku odbyły się dwie pierwsze eliminacje do MATRIX & BAITBOX FEEDER CUP 2016. Zawody odbyły się na łowisku „Złota rybka” przy ośrodku „Nasz Dworek” w Dziergowicach.

Spora cześć zawodników dojechała już w piątek aby się zakwaterować i co niektórym udało się odbyć kilkugodzinny trening . Woda ta ( 3ha zbiornik o średniej głębokości 1m) jest praktycznie nieznana dla wszystkich startujących, tym ciekawsze zapowiadały się zawody.  
Pierwszego dnia pogoda niespecjalnie nas rozpieszczała ale na starcie stawiło się 27 zawodników. Przywitali Nas organizatorzy i zarazem właściciele firmy Baitbox, Andrzej Walczak oraz Krzysztof Charmuszko. Przy losowaniu każdy z zawodników otrzymał prezenty w formie przynęt, zanęt ,pelletów, dipów ufundowane przez firmę WINNER .Po sprawnym rozlosowaniu rozeszliśmy na stanowiska , łowisko podzielone było na 3 sektory : Matrix, Baitbox oraz Winner Method Feeder. Sektor Winner Method Fedder już zaraz po losowaniu został okrzyknięty „sektorem śmierci”. Zaczęliśmy wędkować a za pierwszego karpia była nagroda w postaci skrzyneczki dobrego piwka ufundowana przez TYNK POL BUD. Pierwsze ryby pojawiły się w sektorze WINNER, naprawdę daleko trzeba było rzucać zestawem aby sięgnąć pogrupowanych w stadka ryb. Kilka ryb wyholowano o wadze +8 kg . W sektorze WINNER zaciętą walkę toczyli Andrzej Lisowski z Januszem Lange. Wytrwałością i dobrą taktyką Janusz wygrał sektor WINNER a zarazem całą I eliminację z wynikiem 36500. Gratulacje, faworyci nie zawodzą. Pod koniec zawodów dnia pierwszego rozpadał się deszczyk , pogoda niby się stabilizowała ale po wynikach widać ,że sobota Nas nie rozpieszczała. Pierwszego dnia złowiono w sumie 187 kg ryb.Po rozdaniu nagród pyszny obiad.
Większość startujących nocowała na miejscu w ośrodku, więc współorganizatorzy MATRIX TEAM POLAND zorganizowali małą biesiadną integrację przy pysznym bigosie, regionalnych przekąskach i napitkach. Atmosfera była bardzo sympatyczna , ale przecież rankiem kolejne zawody więc grzecznie rozeszlismy się do swoich domków i pokoi.
Niedziela zapowiadała się pięknie , słonko, ciśnienie stabilne, lekki wietrzyk... cud malina, ryba będzie brała, nie myliliśmy się rybki współpracowały naprawdę nieźle . Padło kilka karpi +10, a sektor Winner Method Feeder bił rekordy. Rafał Skwira (Matrix Team Poland) już po godzinie miał kilka ryb +8kg co dawało mu sporą przewagę od początku tury, do walki o zwycięstwo włączył się miejscowy „matador” Adam Skrzypek. Wiedzieliśmy, że wyniki w tym sektorze będą naprawdę zacne, wygrał go Rafał Skwira z wynikiem 56150, naprawdę świetny wyczyn. Zacięta walka była także w sektorach Matrix i Baitbox. W sektorze Matrix zawodnicy z pierwszych 4 miejsc mieli wagę przekraczającą 20 kg, także w sektorze Baitbox pierwsza trójka miała wagę powyżej 20 kg, a zwycięstwie w tym sektorze zaważyła „płetwa” czyli 70 gram !!!! Ogólnie złowiono w niedzielę blisko 420kg ryb, faworyci nie zawiedli po raz kolejny. Poniżej kilka zdjęć i wyniki. Dziekujemy zawodnikom, właścicielom ośrodka „Nasz Dworek”, firmie Baitbox, Matrix oraz Winner za zaangażowanie się w organizacje tak zacnej imprezy.
Pełna galeria zdjęć dostępna na Facebooku Matrix Team Poland

 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj