Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Vertical jigging od podstaw

2015-12-03

Świat idzie do przodu. Wędkarstwo się zmienia, stale trafiają do niego nowe metody i sposoby. Jedną z nich jest vertical jigging, który także w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) jest coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

Jednak łowienie wertykalne to dziedzina na tyle specyficzna, że wymaga zupełnie innego podejścia i przygotowania sprzętowego niż klasyczne odmiany spinningu. Warto więc skorzystać z wiedzy fachowca, a takim właśnie jest występujący w naszym filmie Felix, utytułowany i doświadczony specjalista od vertical jiggingu. Krok po kroku wprowadza on Janusza, skądinąd doświadczonego spinningistę, w arkana swojej specjalności.
Vertical jigging jest nieodłącznie związany z wykorzystaniem elektroniki wędkarskiej, a prezentacja współczesnych możliwości sprzętowych oraz zasad i sposobów ich wykorzystania jest drugim, równie ważnym nurtem naszego filmu. Oglądając go dowiecie się, co z czym połączyć aby uzyskać maksymalne efekty, a także jak najlepiej się posługiwać posiadanym sprzętem w różnych konfiguracjach, od podstawowej po najbogatszą. Właśnie kontakt wzrokowy z przynętą a potem rybą, który umożliwia zaawansowana elektronika wędkarska jest tym, co sprawia że łowienie tą metodą jest takie emocjonujące. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu tego materiału także i Wy poczujecie ochotę na zmierzenie się z nowymi, wertykalnymi, wyzwaniami.


 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj