Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Konkurs z nagrodami firmy GP Batteries Polska

2015-10-31

Zachęcamy do udziału w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez firmę GP Batteries Polska. 

Do wygrania są następujące akcesoria:


Latarka-czołówka LOE208 - 2 szt

Parametry: Dioda LED CREE 5W o trwałości do 50 000 godzin, trwała obudowa z tworzywa, orotowa głowica z tworzywa o zakresie regulacji wiązki powyżej 90°, 3 poziomy jasności, elastyczne paski do noszenia na głowie, Wodoodporna, odporna na upadek (do 10 m).Latarka LOE102

Parametry: Dioda LED CREE o trwałości do 100 000 h, trwała obudowa z aluminium, gumowe wykończenie antypoślizgowe, odporna na deszcz, pasek do zawieszania i metalowy zaczep.


Latarka LOE201 - 2 szt

Parametry: Dioda LED CREE o trwałości do 100 000 h, 2 funkcje: klasyczna latarka oraz lampka oświetlająca w promieniu 360°(po rozciągnięciu obudowy), gumowe wykończenie antypoślizgowe, odporna na deszcz, pasek do zawieszania.

Pytania konkursowe: 
1) Ile razy można naładować smartfon PowerBankiem GL301? (odpowiedź znajduje się na stronie http://pl.gpbatteries.com/)
2) W jakiej sytuacji wędkarz może potrzebować zapasowego źródła energii? (Nie więcej niż 5-8 zdań)

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać:

  • do niedzieli 1 listopada godz 23.59 włącznie, 
  • tylko e-mailem na adres konkurs@wmh.pl,
  • wpisując w temacie wiadomości KONKURS GP,
  • podając w wiadomości nazwisko i adres e-mail pod który zostanie wysłana informacja o ewentualnej wygranej.

 

Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie nr 2, którzy jednocześnie odpowiedzą poprawnie na pytanie nr 1. 

Zachęcamy także do przeczytania interesującego artykułu na temat zmian w podejsciu do zapasowych źródeł energii w ostatniej dekadzie i odpowiedzi firmy GP Batteries na tę sytuację.


Uzależnieni od mobilności

Obecnie używamy dużo więcej urządzeń zasilanych akumulatorami niż kiedykolwiek wcześniej. Mobilny styl życia i potrzeba nieustannego korzystania z urządzeń niezbędnych do pracy czy utrzymywania relacji międzyludzkich pociągają za sobą konieczność ciągłego dostarczania im energii do wydajnego funkcjonowania. Dynamika współczesnego życia zmusza nas do stałego kontaktu ze światem. Smartfony, tablety oraz laptopy towarzyszą nam już na każdym kroku, 24 godziny na dobę. Chcąc zaspokoić potrzeby współczesnych konsumentów, firma GP Batteries stworzyła całą linię produktów umożliwiających  ładowanie urządzeń  mobilnych niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Jeszcze 10 lat temu najchętniej używaliśmy baterii jednorazowych, które zapewniały energię naszym sprzętom elektronicznym. Dzisiaj największą popularnością cieszą się urządzenia, które można ładować przez port USB. GP Batteries, jako jeden z wiodących producentów baterii, akumulatorów oraz innych akcesoriów elektronicznych, uważa rozwój sektora produkcji urządzeń stawiających na mobilność i bezprzewodowość za istotny motor swojej działalności.  Mowa tutaj o całej gamie produktów GP Batteries, obejmującej ładowarki ścienne, ładowarki samochodowe, powerbanki oraz przewody USB. To kompleksowe rozwiązanie umożliwiające zasilanie i ładowanie urządzeń mobilnych w każdych warunkach. 


 

 

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj