Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon

2015-09-09

Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

Życie jednak zweryfikowało te plany. Wielka niżówka w połączeniu z bardzo wysokimi temperaturami powietrza i wody spowodowała, że ryby poukrywały się w najgłębszych komyszach i trzeba było nad nimi trochę popracować... Ale za to na miejscu Paweł miał wsparcie doskonale znającej tutejsze miejscówki ekipy „Wędkarskiej pasji” w osobach Grześka i Tomka, którzy rzecz jasna również wystąpili w naszym filmie.
Oglądając film, poznacie specyfikę lekkiego spinningu z łodzi w warunkach bardzo niskiego stanu wody na rzece bogatej w umocnienia brzegowe, których okolice obławiali nasi bohaterowie. Ich łupem padały głównie klenie, ale na wędkach meldowały się także bolenie, a nawet... sumy! Odra jest w końcu Odrą i można się było tego spodziewać. Usiądźcie zatem wygodnie i przygotujcie się na spotkanie z odrzańskimi drapieżnikami!

 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj