Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Top Master Cup of Lake Jarosławki 2015 - komunikat zawodów

2015-04-29

Już za tydzień tj. 6 maja rozpocznie się pierwsza edycja zawodów pod nazwą Top Master Cup of Lake Jarosławki. W imprezie wezmą udział 22 zespoły z kraju i zagranicy. Nasza redakcja objęła te zawody patronatem medialnym.

Już za tydzień tj. 6 maja rozpocznie się pierwsza edycja zawodów pod nazwą Top Master Cup of Lake Jarosławki. W imprezie wezmą udział 22 zespoły z kraju i zagranicy. Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Łowiska, 7000 zł w gotówce, nagrody od sponsorów oraz prawo startu w finale Polish Carp Masters którego organizatorem jest Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego.
W ostatniej chwili organizator zdecydował o podzieleniu łowiska na dwa sektory w których pierwsze trzy drużyny otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. 

Do klasyfikacji generalnej zaliczane będą karpie i amury ważące min. 10 kg co jest ewenementem jeśli chodzi o podobne przedsięwzięcia nie tylko w kraju ale i zagranicą. Zachęcamy do śledzenia relacji z Jarosławek które będą publikowane także na naszej stronie internetowej.  tekst i fot. Łowisko Jarosławki


Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj