Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Prezes ZG PZW z wizytą w Szczecinku

2014-02-28

Dionizy Ziemiecki przyjechał do Szczecinka, aby omówić z miejscowymi działaczami PZW zagadnienia istotne dla wielu członków Związku. Zainteresowanie wędkarzy było niestety śladowe.

W samym tylko szczecinieckim kole PZW "Jesiotr" zrzeszonych jest około 1000 wędkarzy. Tymczasem na salę, na której prezes ZG PZW był gotów z nimi rozmawiać, przyszło... 20. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy mogło być niefortunne pominięcie zarządu koła, którzy o wizycie D. Ziemieckiego dowiedzieli się... z mediów. Jak jednak stwierdził gość z ZG, większość wędkarzy nie jest zainteresowana uczestnictwem w życiu Związku, stąd pustki na sali. 
Głównym tematem poruszanym podczas spotkania były sprawy finansowe. Wśród problemów zgłaszanych przez wędkarzy był postulat przywrócenia składki krajowej, podział środków ze składek między ZG, ZO i dane koło PZW. Poruszono również sprawę składek ulgowych. 
Cały artykuł do przeczytania TUTAJ


Komentarz redakcji: takie spotkania z wędkarzami są potrzebne i dobrze się stało, że nowy prezes ZG PZW wychodzi do szeregowych członków, że chce z nimi rozmawiać. Choć tym razem wyszło nieco niefortunnie, wszystko wskazuje na to, że wizyta w Szczecinku to krok w dobrym kierunku.

źródło i fot. gk24.pl 

 

 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj