Ostatnie komentarze

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Ekipa filmowa

2012-09-06

Skład ekipy filmowej WMH podlegał zmianom na przestrzeni lat, ale zawsze staraliśmy się o jak najlepszy dobór jej członków.

Nasze filmy powstają dzięki wspólnemu wysiłkowi kilku osób. Nie wszyscy są widoczni na pierwszym planie, nie wszystko co robią jest na pierwszy rzut oka zrozumiałe dla odbiorcy, ale bez ich wytężonej pracy filmy nie powstawałyby w obecnym kształcie. 

 

Paweł Mirecki

Reżyser, producent, scenarzysta, aktor. Założyciel i Redaktor Naczelny i magazynu "Wędkarstwo moje hobby". Z zamiłowania publicysta wędkarski, za punkt honoru stawia sobie zadanie szerzenie rzetelnej wiedzy o naszym hobby i popularyzowanie jego mniej znanych a godnych uwagi form. Doskonały spinningista, miłośnik łowienia wszystkich drapieżników ale przede wszystkim ryb łososiowatych w każdych warunkach - od pstrągów z małych strumieni, przez trocie i łososie w bystrych rzekach i z morskiego brzegu po pełnomorski trolling łososiowy. Chętnie sięga po muchówkę i wędkę podlodową, a czasem także feeder. Wędkarski obieżyświat, któremu nie straszne są ani rzeki łososiowe północnej Rosji czy Islandii, ani tropikalne wody mórz południowych. W Polsce łowił już chyba wszędzie, a z całą pewnością we wszystkich bardziej znanych łowiskach rzecznych i jeziorowych. W ostatnich latach chętnie łowi na Bałtyku.


Michał Krzyżanowski

Spinningista, wędkarz morski i podlodowy, łowca sumów, miłośnik sztucznej muchy. Łowi wszystkie ryby, pod warunkiem, że są to ryby drapieżne. Szczególnie pasjonuje go łowienie zaporowych sandaczy, troci i podlodowych okoni, a także sumów w poszukiwaniu których odwiedza dzikie łowiska dużych mazowieckich rzek i Zalewu Zegrzyńskiego. Regularnie wyprawia się na morskie trocie. W poszukiwaniu dużych drapieżników penetruje łowiska w całej Polsce a także na Słowacji, Bałkanach, w Norwegii i Hiszpanii. Łowił wiślane sandacze na spinning „od zawsze”, jeszcze w czasach kiedy jedynymi powszechnie dostępnymi przynętami były wahadłówki. 

 

---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj