Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy DVD

2011-01-27
Redakcja

Sprzedaż wysyłkowa filmów DVD Wędkarstwo moje hobby

Promocja, do każdych czterech filmów - piąty gratis!
Cena każdego filmu to 14,90 zł. 
Jeśli płacisz przelewem z góry, nie ponosisz kosztów wysyłki! 
Do paczki za pobraniem jest on doliczany wg cennika Poczty Polskiej.

Zamówienia i informacje:
Tel. (0 22) 616 16 04
prenumerata@wedkarstwomojehobby.pl

Filmy można również kupić w sklepie intenetowym www.centrumwedkarstwa.pl

 • Nr 92 - Method feeder na lekko + Wędkarski wielobój

  2015-01-01

  Method feeder na lekko. Pierwsza w WMH filmowa odsłona bardzo skutecznej i coraz popularniejszej w naszym kraju „metody”. Paweł i Marcin wybrali się na polskie łowisko, aby zaprezentować zarówno sposób łowienia na nią, jak i jej skuteczność. 

  Wędkarski wielobój. Cztery epizody, w czasie których pokażemy różne oblicza pogoni za płetwą tłuszczową i różne sposoby na ryby łososiowate.  

  117 min

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 103 - Spinning dla wytrwałych

  2015-07-01

  Film ten został zrealizowany na wodach w okolicy Bydgoszczy, a wystąpiła w nim reprezentacja tamtejszego salonu Centrum Wędkarstwa pod wodzą dobrze znanego czytelnikom WMH Łukasza Marczyńskiego. Nasi bohaterowie podjęli się zaprezentowania rybności okolicznych łowisk, ale na skutek niesprzyjającej pogody ich zadanie bardzo się skomplikowało...

  104 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 106 - Opowieści z Zielonej Wyspy

  2017-03-29

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

  70 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 109 - Spinning na Odrze

  2017-03-29

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  74 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 112 - Vertical jigging od podstaw

  2017-03-29

  Tytułowy vertical jigging staje się w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

  53 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 115 - 60 mil od Grenlandii

  2017-03-29

  Zapraszamy Was tym razem na lodowate i niezbyt gościnne wody Cieśniny Duńskiej oddzielającej Grenlandię od Islandii. W takiej scenerii, u progu sezonu jesiennych sztormów pojawiliśmy się, aby spróbować szczęścia na obfitującym w ryby zachodnim wybrzeżu Islandii.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 118 - Sandaczowe manewry

  2017-03-29

  Rzeka Ebro, a raczej zlokalizowane na niej zbiorniki zaporowe słyną przede wszystkim z olbrzymiej populacji wielkich sumów i karpi. Jednak tylko niewielu Polaków wybiera się tam na sandacze, a jeszcze szczuplejsze grono nastawia się specjalnie na okonie.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 121 - Methodowe strategie

  2017-03-29

  Nasz kolejny film poświęcony łowieniu na metodę. Tym razem Marcin i Paweł wybrali się na obfitujące w duże karpie łowisko, którego wcześniej nie znał żaden z nich...

  72 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 124 - Highway to Hel

  2017-03-29

  W trzech epizodach składających się na niniejszy film będziecie mogli zobaczyć, jak Paweł, Łukasz i Mariusz, bo o nich mowa, starali się stawić czoła polskiemu morzu, oraz zamieszkującym je łososiom. 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj
przynęty na klenie