Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy DVD

2011-01-27
Redakcja

Sprzedaż wysyłkowa filmów DVD Wędkarstwo moje hobby

Promocja, do każdych czterech filmów - piąty gratis!
Cena każdego filmu to 14,90 zł. 
Jeśli płacisz przelewem z góry, nie ponosisz kosztów wysyłki! 
Do paczki za pobraniem jest on doliczany wg cennika Poczty Polskiej.

Zamówienia i informacje:
Tel. (0 22) 616 16 04
prenumerata@wedkarstwomojehobby.pl

Filmy można również kupić w sklepie intenetowym www.centrumwedkarstwa.pl

 • Nr 65 - Z gruntówką na sumy

  2011-08-01

  Podobnie jak w przypadku innych ryb, sposobów na złowienie suma jest wiele, ale w ostatnich kilku latach na popularności zyskuje łowienie na pellet. W naszym kraju ta metoda jeszcze nie jest dobrze znana, dlatego postanowiliśmy dokładnie ją przetestować i przybliżyć polskim wędkarzom.

  68 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 66 - Jak złowić karpia

  2011-09-10

  Duże karpie, a szczególnie te, które już gościły na haku, szybko się uczą i niektóre smaki lub widoki zaczynają kojarzyć z zagrożeniem. Stąd, między innymi, potrzeba ciągłego udoskonalania zestawów i poszukiwania nowych rodzajów przynęt.

  W naszym filmie skoncentrowaliśmy się właśnie na prezentacji tych nowych, nietypowych przynęt. Pokazaliśmy kilka ciekawych pomysłów, które mogą stanowić inspirację dla dalszych własnych poszukiwań. Dołożyliśmy do tego kilka bardzo emocjonujących holi okazałych ryb w łowisku Gosławice oraz garść ważnych informacji o łowieniu w zbiornikach z dużą ilością roślinności. W ten sposób powstał bardzo cenny materiał instruktażowy dla tych mniej zaawansowanych łowców, a jednocześnie przyjemne widowisko dla bardziej doświadczonych karpiarzy.

  64 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 67 - Wiślana opowieść

  2011-09-10

  Królowa polskich rzek – Wisła – płynie niemal przez cały nasz kraj. Początkowo wąska i niezbyt głęboka, przeradza się w potężną i tajemniczą rzekę. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić górny bieg Wisły i dowiedzieć się czegoś o zwyczajach zamieszkujących ten fragment jej wód drapieżników.

  55 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 68 - Feeder bez tajemnic

  2011-10-01

  Przekonacie się dziś razem z nami, ile skarbów może skrywać niepozorna, wijąca się między lasami rzeka. Nad taką właśnie wodę wybrała się ekipa filmowa WMH w osobach Kamila Walickiego i Pawła Mireckiego. Na tej wyprawie ich główną „bronią” stał się feeder i właśnie na jego wykorzystaniu w rzecznych warunkach skupia się akcja filmu.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 70 - Wyprawa na łososie + Legendarne monoblanki

  2012-03-16

  Wyprawa na łososie - film dla i o wędkarskich globtroterach, gotowych jechać na koniec świata z kijem w garści. Paweł i jego ekipa już drugi raz wybrali się nad Czawangę aby tam z muchówkami zmierzyć się z wielkimi łososiami.

  Legendarne monoblanki - przybliżamy temat wedek jednoczęściowych, wartych jak najszerszego upowszechnienia ze wzgledu na ich walory użytkowe.

  77 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 71 - W poszukiwaniu ryby życia + Kołowrotek Fishmaker

  2012-03-30

  W poszukiwaniu ryby życia - opowieśc o uwieńczonych sukcesem długich staraniach o złowienie Wielkiej Ryby. Razem dowiadujemy się, co jest istotne przy tego rodzaju połowach - szczęście? umiejętności? dobre łowisko? duża ilość czasu? A może wszystko naraz...

  Kołowrotek Fishmaker - prezentacja kołowrotka zaprojektowanego przez polskich konstruktorów, przetestowanego na krajowych i zagranicznych łowiskach.

  66 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 72 - Sposób na bolenia

  2012-05-04

  Sposobów na bolenia jest wiele, a my dziś - dzięki współpracy z doświadczonym odrzańskim spinningistą Marianem Firlejem - przedstawiamy niektóre z nich. Z tego filmu dowiesz się, jak podejść i przechytrzyć płochliwą a zarazem hałaśliwą rapę, a także jak dobrać sprzęt i przynęty do takich łowów.

  59 min

   

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 73 - Na tropie ludojada + Słowenia cz 1

  2012-05-08

  Na tropie ludojada. Nakręcona z przymrużeniem oka relacja z wyprawy na tytułowego szczupaka-ludojada, będąca próbą pastiszu podobnych, "poważnych" produkcji telewizyjnych.

  Z wędką przez świat: Słowenia cz 1. Tego kraju i jego łowisk nie trzeba przedstawiać żadnemu muszkarzowi. Olbrzymie bogactwo słoweńskich rzek to pokusa nie do odparcia!

  102 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 74 - Słowenia cz 2 + Sposób na oporne

  2012-06-08

  Z wędką przez świat: Słowenia cz 2. Ponownie wybraliśmy się do tego kraju, zwabieni bogactwem jego rzek, a przede wszystkim szansą na złowienie legendarnej marmoraty, czyli pstrąga marmurkowego.

  Sposób na oporne. Ten film to nasza recepta na zjawisko przebłyszczenia wód, szczególnie widoczne na łowiskach mocno obleganych, gdzie ryby znają wszystkie nowości przynętowe lepiej niz niejeden spinningista. 

  95 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 75 - Żywiec kontra martwa rybka

  2012-07-08

  Która z tych dwóch metod (a raczej przynęt) okaże się bardziej skuteczna na szczupaki z wód stojących? Przekonasz się oglądając niniejszy film.

  47 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 76 - Spławik kontra lekki grunt

  2012-09-11

  "Pojedynek metod" łowców białorybu! Nad urokliwy zalew w centralnej części kraju wybrali się Robert Wiśniewski i Damian Furmańczyk, aby porównać skuteczność odległosciówki angielskiej (match) z lekką wędką z drgającą szczytówką (quiver). 

  58 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 77 - Rzeczny spinning na niżówce

  2012-10-04

  Klasyczny jesienny spinning na wiślanej niżówce w doborowym wykonaniu! Grzegorz Siciński, Paweł Mirecki, Wojtek Szymański i inni profesjonalni wędkarze odkrywają przed Wami tajniki łowienia spinningiem i muchówką podczas jesiennej niżówki.

  65 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 78 - Wiślane bolenie + Odkrywamy Zatokę Pucką

  2012-11-02

  Wiślane bolenie - Kamil Walicki przedstawia swoje sposoby na mazowieckie rapy, wypraktykowane w ciągu długich lat spinningowania nad królową polskich rzek. 

  Odkrywamy Zatokę Pucką - ekipa filmowa WMH przy wsparciu ze strony załogi gdańskiego Centrum Wędkarstwa odkrywa na nowo Zatokę Pucką - wymarzone łowisko dla łowców drapieżników i białorybu.

  65 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 79 - Leszcze spod lodu + Zimne klenie + Spinningowa wzdręga

  2013-03-17

  Leszcze spod lodu - na podlodową zasiadkę wybrali się razem Bogdan Barton i Robert Wiśniewski. Zobacz i przekonaj się, jakie efekty osiągają mistrzowie!

  Zimne klenie - Kolejna odsłona zimowego wędkowania, czyli łowienie na picker w wolnej od lodu Odrze.  Tym razem Robert Wiśniewski towarzyszył staremu nadodrzańskiemu wydze, Marianowi Firlejowi. Jest to pierwsza część kleniowej trylogii WMH.

  Spinningowa wzdręga - dla odmiany trochę lata w środku zimy, czyli znany aktor Robert Czebotar i jego ulubione ryby.

  Bonusem na płycie jest relacja z XVI Zawodów Aktorów Wędkarzy o Puchar Mistralla 2012! 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 80 - Kleniowa przepływanka + Boatmaster

  2013-03-17

  Kleniowa przepływanka - druga część kleniowej trylogii WMH. Tym razem nasza kamera towarzyszyła poczynaniom dwóch doświadczonych miłośników przepływanki z marszu, także z użyciem centrepina.

  Boatmaster - Tomasz Krysiak i wyprawa do Norwegii na dorsze, karmazyny i czarniaki. 

  117 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 81 - Klenie z małej rzeczki na spinning

  2013-03-17

  Trzecia i ostatnia część kleniowej trylogii WMH. Także tym razem zapraszamy was nad pewną małą rzekę obfitującą w klenie, gdzie kusiliśmy je za pomocą różnorodnych przynęt spinningowych.

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 82 - Szczupaki z płytkiej wody

  2013-04-24

  Piotr Piskorski, którego żadnemu spinningiście przedstawiać nie trzeba, prezentuje swoje przynęty i sposoby, nie tylko na szczupaki. Obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika jerkowania! 

   

  48 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 83 - Sandacze z zaporówki

  2013-05-24

  Tym razem Paweł Mirecki i Michał Krzyżanowski wybrali się na zaporowe sandacze. Uzbrojeni w spinningi poszukują tych drapieżników posiłkując się wskazaniami echosondy, której specyfikę obsługi przy okazji omawiają.

   

  62 min 

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 84 - Sum po polsku

  2013-07-25

  Zapraszamy na spotkanie z sumem w jego królestwie, czyli na jednej dużych z polskich rzek nizinnych. Boharterowie tego filmu uzbrojeni żywcówki i spinningi wybrali się na kilkudniową sumową wyprawę, podczas której z brzegu i z łodzi próbowali swych sił w starciu z najsilniejszym w naszym kraju przedstawicielem wodnego świata. 

   

  54 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 85 - Tyczka dla każdego + Z woblerem na pstrągi

  2013-07-26

  Tyczka dla każdego. Damian Furmańczyk przekonuje, że tyczki nie należy się bać i traktować jej tyko jako narzędzia zawodniczego połowu drobnicy. Pokazuje, że po paru wprawkach można na nią łowić naprawdę ładne sztuki.

  Z woblerem na pstrągi. Wyprawa nad malowniczy San tropem jego kropkowanych mieszkańców. 

   

  99 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 86 - Trudne szczupaki

  2013-08-24

  Tym razem Paweł Mirecki i Piotr Piskorski wybrali się razem z kolegami z magazynu Rybołow Ukraina na jezioro nader trudne. Dzięki pracy zespołowej, pomocy przewodnika i odrobinie szczęścia potrafili dobrać się jednak do jego mieszkańców.

   

  58 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 87 - Feeder na stojącej wodzie

  2013-10-24

  Nasza ekipa filmowa tym razem zawitała nad jezioro Wersminia opodal Kętrzyna, gdzie nie zważając na upały, burze i komary chłopcy postanowili zasadzić się nad feederami. W czasie kilkudobowej zasiadki Robert Wiśniewski demonstruje różne ciekawe patenty i nietypowe przynęty. 

  62 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 88 - Jeziorowe drapieżniki

  2013-11-12

  Paweł Mirecki i Robert Danielczak wybrali się nad rozległe, kompletnie im nie znane jezioro zamieszkiwane przez liczne populacje szczupaków i sandaczy. Spinningowali z kotwicy, w dryfie, trollingowali... prezenując przy okazji różne wędkarskie tricki. Co okazało się skuteczne i czy można łowić przy metrowej fali? Odpowiedzi na te i na inne pytania znajdziecie na tym filmie.

  62 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 91(18) - Sposób na karasia

  2014-06-19

  Relacja ze spławikowo-gruntowej wyprawie na karasie z wód stojących, które zarówno wiosną, jak i wczesną jesienią biorą znakomicie. Warto go obejrzeć, choćby dla przedstawionych na nim propozycji sprzętowo-technicznych, bo skuteczne łowienie poczciwych karasi nie zawsze jest banalne i do bólu proste. Biorą one jednak na tyle dobrze i powtarzalnie, że można na nich szlifować różnego rodzaju rozwiązania, które przydadzą się w innym, „poważniejszym” łowieniu. 

   

  84 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj
przynęty na klenie