Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy DVD

2011-01-27
Redakcja

Sprzedaż wysyłkowa filmów DVD Wędkarstwo moje hobby

Promocja, do każdych czterech filmów - piąty gratis!
Cena każdego filmu to 14,90 zł. 
Jeśli płacisz przelewem z góry, nie ponosisz kosztów wysyłki! 
Do paczki za pobraniem jest on doliczany wg cennika Poczty Polskiej.

Zamówienia i informacje:
Tel. (0 22) 616 16 04
prenumerata@wedkarstwomojehobby.pl

Filmy można również kupić w sklepie intenetowym www.centrumwedkarstwa.pl

 • Nr 70 - Wyprawa na łososie + Legendarne monoblanki

  2012-03-16

  Wyprawa na łososie - film dla i o wędkarskich globtroterach, gotowych jechać na koniec świata z kijem w garści. Paweł i jego ekipa już drugi raz wybrali się nad Czawangę aby tam z muchówkami zmierzyć się z wielkimi łososiami.

  Legendarne monoblanki - przybliżamy temat wedek jednoczęściowych, wartych jak najszerszego upowszechnienia ze wzgledu na ich walory użytkowe.

  77 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 72 - Sposób na bolenia

  2012-05-04

  Sposobów na bolenia jest wiele, a my dziś - dzięki współpracy z doświadczonym odrzańskim spinningistą Marianem Firlejem - przedstawiamy niektóre z nich. Z tego filmu dowiesz się, jak podejść i przechytrzyć płochliwą a zarazem hałaśliwą rapę, a także jak dobrać sprzęt i przynęty do takich łowów.

  59 min

   

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 73 - Na tropie ludojada + Słowenia cz 1

  2012-05-08

  Na tropie ludojada. Nakręcona z przymrużeniem oka relacja z wyprawy na tytułowego szczupaka-ludojada, będąca próbą pastiszu podobnych, "poważnych" produkcji telewizyjnych.

  Z wędką przez świat: Słowenia cz 1. Tego kraju i jego łowisk nie trzeba przedstawiać żadnemu muszkarzowi. Olbrzymie bogactwo słoweńskich rzek to pokusa nie do odparcia!

  102 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 76 - Spławik kontra lekki grunt

  2012-09-11

  "Pojedynek metod" łowców białorybu! Nad urokliwy zalew w centralnej części kraju wybrali się Robert Wiśniewski i Damian Furmańczyk, aby porównać skuteczność odległosciówki angielskiej (match) z lekką wędką z drgającą szczytówką (quiver). 

  58 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 77 - Rzeczny spinning na niżówce

  2012-10-04

  Klasyczny jesienny spinning na wiślanej niżówce w doborowym wykonaniu! Grzegorz Siciński, Paweł Mirecki, Wojtek Szymański i inni profesjonalni wędkarze odkrywają przed Wami tajniki łowienia spinningiem i muchówką podczas jesiennej niżówki.

  65 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 79 - Leszcze spod lodu + Zimne klenie + Spinningowa wzdręga

  2013-03-17

  Leszcze spod lodu - na podlodową zasiadkę wybrali się razem Bogdan Barton i Robert Wiśniewski. Zobacz i przekonaj się, jakie efekty osiągają mistrzowie!

  Zimne klenie - Kolejna odsłona zimowego wędkowania, czyli łowienie na picker w wolnej od lodu Odrze.  Tym razem Robert Wiśniewski towarzyszył staremu nadodrzańskiemu wydze, Marianowi Firlejowi. Jest to pierwsza część kleniowej trylogii WMH.

  Spinningowa wzdręga - dla odmiany trochę lata w środku zimy, czyli znany aktor Robert Czebotar i jego ulubione ryby.

  Bonusem na płycie jest relacja z XVI Zawodów Aktorów Wędkarzy o Puchar Mistralla 2012! 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 80 - Kleniowa przepływanka + Boatmaster

  2013-03-17

  Kleniowa przepływanka - druga część kleniowej trylogii WMH. Tym razem nasza kamera towarzyszyła poczynaniom dwóch doświadczonych miłośników przepływanki z marszu, także z użyciem centrepina.

  Boatmaster - Tomasz Krysiak i wyprawa do Norwegii na dorsze, karmazyny i czarniaki. 

  117 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 81 - Klenie z małej rzeczki na spinning

  2013-03-17

  Trzecia i ostatnia część kleniowej trylogii WMH. Także tym razem zapraszamy was nad pewną małą rzekę obfitującą w klenie, gdzie kusiliśmy je za pomocą różnorodnych przynęt spinningowych.

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 83 - Sandacze z zaporówki

  2013-05-24

  Tym razem Paweł Mirecki i Michał Krzyżanowski wybrali się na zaporowe sandacze. Uzbrojeni w spinningi poszukują tych drapieżników posiłkując się wskazaniami echosondy, której specyfikę obsługi przy okazji omawiają.

   

  62 min 

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 84 - Sum po polsku

  2013-07-25

  Zapraszamy na spotkanie z sumem w jego królestwie, czyli na jednej dużych z polskich rzek nizinnych. Boharterowie tego filmu uzbrojeni żywcówki i spinningi wybrali się na kilkudniową sumową wyprawę, podczas której z brzegu i z łodzi próbowali swych sił w starciu z najsilniejszym w naszym kraju przedstawicielem wodnego świata. 

   

  54 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 85 - Tyczka dla każdego + Z woblerem na pstrągi

  2013-07-26

  Tyczka dla każdego. Damian Furmańczyk przekonuje, że tyczki nie należy się bać i traktować jej tyko jako narzędzia zawodniczego połowu drobnicy. Pokazuje, że po paru wprawkach można na nią łowić naprawdę ładne sztuki.

  Z woblerem na pstrągi. Wyprawa nad malowniczy San tropem jego kropkowanych mieszkańców. 

   

  99 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 86 - Trudne szczupaki

  2013-08-24

  Tym razem Paweł Mirecki i Piotr Piskorski wybrali się razem z kolegami z magazynu Rybołow Ukraina na jezioro nader trudne. Dzięki pracy zespołowej, pomocy przewodnika i odrobinie szczęścia potrafili dobrać się jednak do jego mieszkańców.

   

  58 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 87 - Feeder na stojącej wodzie

  2013-10-24

  Nasza ekipa filmowa tym razem zawitała nad jezioro Wersminia opodal Kętrzyna, gdzie nie zważając na upały, burze i komary chłopcy postanowili zasadzić się nad feederami. W czasie kilkudobowej zasiadki Robert Wiśniewski demonstruje różne ciekawe patenty i nietypowe przynęty. 

  62 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 91(18) - Sposób na karasia

  2014-06-19

  Relacja ze spławikowo-gruntowej wyprawie na karasie z wód stojących, które zarówno wiosną, jak i wczesną jesienią biorą znakomicie. Warto go obejrzeć, choćby dla przedstawionych na nim propozycji sprzętowo-technicznych, bo skuteczne łowienie poczciwych karasi nie zawsze jest banalne i do bólu proste. Biorą one jednak na tyle dobrze i powtarzalnie, że można na nich szlifować różnego rodzaju rozwiązania, które przydadzą się w innym, „poważniejszym” łowieniu. 

   

  84 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 92 - Method feeder na lekko + Wędkarski wielobój

  2015-01-01

  Method feeder na lekko. Pierwsza w WMH filmowa odsłona bardzo skutecznej i coraz popularniejszej w naszym kraju „metody”. Paweł i Marcin wybrali się na polskie łowisko, aby zaprezentować zarówno sposób łowienia na nią, jak i jej skuteczność. 

  Wędkarski wielobój. Cztery epizody, w czasie których pokażemy różne oblicza pogoni za płetwą tłuszczową i różne sposoby na ryby łososiowate.  

  117 min

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 106 - Opowieści z Zielonej Wyspy

  2017-03-29

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

  70 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 109 - Spinning na Odrze

  2017-03-29

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  74 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 112 - Vertical jigging od podstaw

  2017-03-29

  Tytułowy vertical jigging staje się w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

  53 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 115 - 60 mil od Grenlandii

  2017-03-29

  Zapraszamy Was tym razem na lodowate i niezbyt gościnne wody Cieśniny Duńskiej oddzielającej Grenlandię od Islandii. W takiej scenerii, u progu sezonu jesiennych sztormów pojawiliśmy się, aby spróbować szczęścia na obfitującym w ryby zachodnim wybrzeżu Islandii.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 118 - Sandaczowe manewry

  2017-03-29

  Rzeka Ebro, a raczej zlokalizowane na niej zbiorniki zaporowe słyną przede wszystkim z olbrzymiej populacji wielkich sumów i karpi. Jednak tylko niewielu Polaków wybiera się tam na sandacze, a jeszcze szczuplejsze grono nastawia się specjalnie na okonie.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 121 - Methodowe strategie

  2017-03-29

  Nasz kolejny film poświęcony łowieniu na metodę. Tym razem Marcin i Paweł wybrali się na obfitujące w duże karpie łowisko, którego wcześniej nie znał żaden z nich...

  72 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 124 - Highway to Hel

  2017-03-29

  W trzech epizodach składających się na niniejszy film będziecie mogli zobaczyć, jak Paweł, Łukasz i Mariusz, bo o nich mowa, starali się stawić czoła polskiemu morzu, oraz zamieszkującym je łososiom. 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
przynęty na klenie
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj