Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Filmy DVD

2011-01-27
Redakcja

Sprzedaż wysyłkowa filmów DVD Wędkarstwo moje hobby

Promocja, do każdych czterech filmów - piąty gratis!
Cena każdego filmu to 14,90 zł. 
Jeśli płacisz przelewem z góry, nie ponosisz kosztów wysyłki! 
Do paczki za pobraniem jest on doliczany wg cennika Poczty Polskiej.

Zamówienia i informacje:
Tel. (0 22) 616 16 04
prenumerata@wedkarstwomojehobby.pl

Filmy można również kupić w sklepie intenetowym www.centrumwedkarstwa.pl

 • nr 5 – Mistrzowie sekretów - w krainie wikingów

  2011-01-27

  Przewodnik po szwedzkich łowiskach. Szkiery, jeziora i rzeki odkrywają swe sekrety dzięki naszym ekspertom od spinningu i muszki. Nieoceniona pomoc przed wyprawą wędkarską do Szwecji.

  70 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 7 – Operacja "Pstrąg"

  2011-01-27

  Precyzyjny instruktaż  łowienia łososiowatych w wodach stojących na spinning i muszkę. Mnóstwo ryb, porady i wskazówki, a wszystko okraszone wędkarskim humorem.

  60 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 10 - Morskie opowieści

  2011-01-27

  Przewodnik po łowieniu morskim dostępnym dla każdego. Łowimy belony, flądry i dorsze, demonstrując najlepsze techniki i przynęty, wyjaśniając zasady wyboru miejsca i czasu połowu.

  60 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 11 - Wyprawa na sumy

  2011-01-27

  Wyprawa do Mekki sumiarzy, w której przecież nie mogło zabraknąć i nas. Sumy kusiliśmy różnymi przynętami, włączając w to duże, a nawet bardzo duże żywce... Sami przekonajcie się, z jakim skutkiem.

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 3
  więcej
 • nr 12 - Wędkarski patrol

  2011-01-27

  Relacja z rajdów na urokliwe łowiska, obfitująca w emocjonujące hole szczupaków, okoni i pstrągów. Po obejrzeniu tego filmu łatwiej będzie wybrać łowisko swoich marzeń.

  73 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 13 - Szlakiem troci i łososia

  2011-01-27

  Wobler czy błystka? Skonfrontowaliśmy umiejętności specjalistów od łowienia na te przynęty troci w pomorskich rzekach, a efekty znalazły się na tym filmie. Przekonaj się, jakie emocje przeżyliśmy.

  55 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 14 - Wyspa wędkarzy

  2011-01-27

  Bornholm to wędkarski raj w zasięgu ręki. Dorsze z kutra, trolling łososi, spinning z plaży i inne atrakcje, które sfilmowaliśmy dla Was. Twarda, męska przygoda w pięknych plenerach. Koniecznie zobaczcie.

  55 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 15 - Karpiowa zasiadka

  2011-01-27

  Film wprowadza w świat tajemniczych karpiowych akcesoriów oraz niuansów tropienia i nęcenia wielkich karpi. Materiał docenią tak początkujący, jak i zaawansowani karpiarze.

  55 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 17 - Opowieść o jesiennych szczupakach

  2011-01-27

  Relacja ze spinningowej wyprawy na jeziora obfitujące w ponadmetrowe szczupaki. Spotkaliśmy się tam również z przyłowem w postaci pięknych okoni i sandaczy. Jednym słowem: rewelacja!

  75 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 18 - Ryby z głębin

  2011-01-27

  Wylądowaliśmy tym razem w samym środku raju dla wędkarzy morskich. Postanowiliśmy sprawdzić, w czym tkwi urok łowienia potężnych ryb z głębin i nie zawiedliśmy się. Wielkie ryby, potężna dawka adrenaliny, twarda, męska przygoda. Przeżyj to razem z nami!

  55 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 19 - Fishing Impossible

  2011-01-27

  Łowienie prawdziwie ekstremalne w trudnodostępnych łowiskach. Spinning, mucha, dzikie ryby, ogromne emocje i urzekające pięknem plenery. Bonusem na płycie jest garść porad o spinningu i muszce.

  60 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 24 – Rex Hunt: Morska przygoda + Wakacje w Finlandii

  2011-01-27

  Pierwsza europejska wizyta legendy wędkarstwa, Rexa Hunta. Nasz redakcyjny kolega, Paweł Mirecki, towarzyszył mu w połowie dorszy i morskich bassów na Morzu Północnym. Dodatkowo na płycie reportaż z urlopu z wędkami, jaki w Finlandii spędziła ekipa z WMH. Film, nakręcony z przymrużeniem oka, ciekawie opowiada o współczesnej Finlandii.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 26 – Pollack na Hitrze + Wędkarskie abecadło: Tyczka

  2011-01-27

  Pollack to po norwesku rdzawiec, popularna przybrzeżna ryba morska. Tajniki jej łowienia  lekkim spiningiem poznawaliśmy na norweskiej wyspie Hitra. Dodatkowo praktyczny film instruktażowy Wędkarskie Abecadło – tyczka.

  68 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 27 – Od spławika do gruntu

  2011-01-27

  Nasz ekspert Robert Wiśniewski krok po kroku wyjaśnia i demonstruje techniki połowu jeziorowych ryb spokojnego żeru (piękne karasie!) metodą odległościową i feederem. Od doboru sprzętu i skomponowania zanęty, przez wybór łowiska, po technikę holu.

  47 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 29 – Wyprawa na karpie

  2011-01-27

  Wraz z Holendrami, Belgami, Niemcami i Anglikami udaliśmy się do Gosławic pod Koninem na wspaniałe łowisko karpiowe. Była to świetna okazja, by przekonać się, jakie metody stosują koledzy z zagranicy.

  60 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 30 – Być jak Ernest Hemingway

  2011-01-27

  Wygięty do granic możliwości kij, trzeszczące przelotki, żyłka uciekająca w niesamowitym tempie i widowiskowe wyskoki walczącej ryby wspaniale rekompensują monotonię trollingu. Oglądając kenijski materiał, poczujecie się jak Hemingway na Wielkich Łowach.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 31 – O dwóch takich co łowili karpie

  2011-01-27

  Karpiowe łowisko Jeżewiec. Andrzej Kucułyma i Dariusz Burzymowicz przedstawiają profesjonalny i szczegółowy instruktaż dotyczący zarówno nęcenia, jak i odpowiedniego montażu zestawów karpiowych. Film obfituje w spektakularne hole walecznych karpi, uzupełniając niezbędną widzę potrzebną do przechytrzenia tych ostrożnych ryb.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 32 – W krainie wielkich łowów

  2011-01-27

  Piękne łososie i waleczne halibuty, a do tego magiczna sceneria Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Wystarczy usiąść wygodnie przed telewizorem, by razem z nami wziąć udział w wielkiej przygodzie.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 34 – UST-124 + Wielka majówka

  2011-01-27

  Pierwszy film na płycie opowiada o wyprawie na bałtyckie dorsze w towarzystwie pięknej Natalii, która wygrała nasz casting w 2008 roku. Dużo frajdy i dużo dobrej zabawy w sympatycznym towarzystwie.

  Drugi film to malownicza relacja z wyprawy muszkarskiej na słynące ze znakomitych warunków dla muszkarzy Bałkany, gdzie wciąż jeszcze widać ślady wojny i gdzie ryb jest zatrzęsienie.

  80 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 35 – Tańczący z jesiotrami

  2011-01-27

  Jeśli marzy nam się ryba, która może mieć kilka metrów długości i ważyć kilkaset kilogramów, warto pomyśleć o dalszej wyprawie. Obejrzyjmy więc, jak można „zatańczyć” z jesiotrami zamieszkującymi legendarną rzekę Fraser w Kanadzie. To wielkie kino wędkarskie!

  65 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 36 – Przyczajony jaź, ukryty kleń

  2011-01-27

  Wyprawa na wiślane klenie i jazie, czyli lekki spinning w wykonaniu mistrzów. Wczesna wiosna nad dużą rzeką, fachowy instruktaż i waleczne ryby. Nie zwlekaj, przekonaj się sam, jaki urok ma takie wędkowanie!

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 37 – Metoda bolońska + Dzikość pstrąga

  2011-01-27

  Pierwszy film to wprowadzenie do przepływanki bolońskiej w łowisku stworzonym do tej metody, na pięknym odcinku Dunajca. Coś dla początkującego i dla doświadczonego wędkarza. Atutem są m.in. podwodne zdjęcia holi okazałych cert i świnek.Drugi film to dla odmiany utrzymany w nieco poetyckim klimacie wideoreportaż z wyprawy spinningowej na jedno z najpiękniejszych łowisk pstrągowych, jakie poznaliśmy. Czarowne zdjęcia, nastrojowa muzyka, wspaniałe ryby – esencja życia pstrągarza.

  75 min.

   

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 38 – Drop shot & Drachkovitch + Na wędkarskim poligonie

  2011-01-27

  Łowisko specjalne dobrze zarybione pstrągami, szczupakami i jesiotrami plus specjaliści od ich połowu i dwie bardzo łowne metody – wynik może być tylko jeden. Koniecznie zobacz, jak Jakub Vagner i Michał Krzyżanowski zimową porą porównywali systemy drop shot i Drachkovitcha, nie zapominając też o klasycznym spinningu.

  75 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • nr 39 – Z pamiętnika trociarza - dwa sezony

  2011-01-27

  Dwie odsłony z życia łowcy troci. "Zima" to odcinek wprowadzający widza w klimat wędkowania nas rzekami pomorskimi, ukazujący piękno i surowość tej pory roku. "Lato" to film bardziej techniczny, z którego adept trociarstwa dowie się wielu przydatnych rzeczy na temat łowienia tej pięknej ryby.

  75 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj
przynęty na klenie