Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Okazje na Allegro

2012-01-24

akcja "markowy sprzęt za grosze"

Czy można kupić dobry sprzęt wędkarski za pół ceny? A może za 1/4 ceny? Albo otrzymać coś gratis? Normalnie się nie da, ale z prenumeratą "Wędkarstwo moje hobby" wszystko jest możliwe!


Tylko teraz nowe pakiety na Allegro:
SPRZĘT lub AKCESORIA + PRENUMETRATA WMH + ZESTAW FILMÓW! 

W bieżącej ofercie mamy dla was:

  • wędziska
  • kołowrotki, w tym multiplikatory
  • zestawy drobnych akcesoriów
  • oraz szereg innych okazji!

Jak to działa? 

Na przykład: wartość prenumeraty rocznej to 99 zł. Wędka, która kiedyś kosztowała w sklepie 400 zł, dzisiaj jest przeceniona na 250 zł, a Ty możesz ją mieć już za 100 zł! Wystarczy kupić za jedyne 199 zł prenumeratę spakietowaną z tą wędką, płacąc 99 zł za prenumeratę plus 100 zł za wędkę. To jest proste i to się opłaca! 

A jak to jest możliwe? 

Skąd tak niskie ceny i czy sprzęt jest pełnowartościowy? 
Sprzęt pochodzi z Centrum Wędkarstwa. Są to głównie posezonowe końcówki serii lub inne pojedyncze egzemplarze, które sklep chce tanio wyprzedać we współpracy z naszym czasopismem. Wszystko jest nowe i pełnowartościowe, przecenione na potrzeby naszej prenumeraty i w celu promowania Centrum Wędkarstwa.


Pamiętaj

Są to najczęściej pojedyncze i ostatnie sztuki. Nie zwlekaj z decyzją, bo takie okazje nie będą długo czekać!
 
Oprócz tego nadal mamy dla Was tradycyjne prezenty, dodawane do prenumeraty gratisowo. Są to zestawy przynęt i innych akcesoriów, tańsze wędki i kołowrotki, oraz oczywiście nasze filmy wędkarskie na DVD. Prenumeratę można zakupić na 

-> Naszych aukcjach na Allegro <-

 

Z naszej akcji skorzystało już wiele osób. Część z nich zdecydowała się wystawić nam komentarze na Allegro i możesz je zobaczyć, klikając TUTAJ i dzięki temu poznać opinie naszych dotychczasowych Klientów.


---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj
przynęty na klenie